Aile Hekimliği 46. Ek Yerleştirme Kurası Kesin Sıralı Listesi

10 Aralık , Cumartesi

  - 46. Ek Yerleştirme Kurası Kesin Sıralı Listesi

   Hatay ili Aile Hekimliği Uygulamasında 46. Ek Yerleştirme yapılacaktır.

   Müdürlüğümüz tarafından İlimizde  Uygulanan Aile Hekimliği Uygulaması kapsamında 12/12/2016 tarihinde Saat 15:00 de Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplantı Salonunda 46. Ek Yerleştirme kurası yapılacaktır.

   46. Aile Hekimliği Ek Yerleştirme başvuruları müdürlüğümüz Aile Hekimliği Uygulama Şube Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

   1. Antakya 14 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Antakya 094 Nolu AHB boş pozisyon olup, birime yerleşen hekim, A.H.45 Ek Yerleştirme kurası ile Antakya 95 nolu AHB’ye atanan hekimle birlikte hareket ederek Aile Sağlığı Merkezi oluşturulacaktır.
   2. Antakya 15 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Antakya 097 Nolu AHB boş pozisyon olup, birime yerleşen hekim, A.H.45 Ek Yerleştirme  kurası ile Antakya 096 nolu AHB’ye atanan hekimle birlikte hareket ederek Aile Sağlığı Merkezi oluşturulacaktır.
   3. Narlıca 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi 105 Nolu AHB boş pozisyon olup, birime yerleşen hekim, A.H.45 Ek Yerleştirme kurası ile  Antakya 104 nolu AHB’ye atanan hekimle birlikte hareket ederek Aile Sağlığı Merkezi oluşturulacaktır.

- Boş Aile Hekimliği Birimleri

- Valilik Oluru

- 46.Ek Yerleştirme Usül ve Esasları

- 46.Ek Yerleştirme Uygulama Takvimi

- Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği
 

Dilekçe Örnekleri

- A Bendi Dilekçe Örneği

- B Bendi Dilekçe Örneği

- C Bendi  İl sağlık müdürü, Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü Olarak Görev Yapan Tabip ve Uzman Tabiplerden Aile Hekimliğine Başvurmaları ve Yerleştirilme Hakkı Elde Etmesine Rağmen İdari Görevlerinden Ayrılmaları Bakanlıkça Uygun Görülmeyenler İçin Dilekçe Örneği

- C Bendi Sağlık Bakanlığı Atama ve Nakil Yönetmeliği Kapsamında Mazeret Nedeni İle Naklen Tayin Olanlardan Atama Kararından Önceki Son Bir Yıl Boyunca Aile Hekimliği Yapmış Olanlar İçin Dilekçe Örneği

- C Bendi Sözleşmeli Aile Hekimi Olarak Görev Yapanlar İçin Dilekçe Örneği

- C Bendi Yargı kararının Uygulanması Nedeniyle Sözleşmesi Feshedilen Aile Hekimleri İçin Dilekçe Örneği

- C Bendi İl Sağlık Müdürü ve Halk Sağlığı Müdürü Olarak Fiilen Bir Yıl Görev Yapmış Olan Tabip ve Uzman Tabipler İçin Dilekçe Örneği

D Bendine Göre Müracaat Edecek Sağlık Bakanlığı Kadrolarında Çalışan Hekimler İçin Dilekçe Örneği